0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده انفجار ورژن ۱ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Europa League Qualification
Paksi FC
۰
۴
CS Corvinul Hunedoara
Finished
۲۰:۳۰
FC Sheriff Tiraspol
۰
۱
FK Zira
Finished
۲۰:۳۰
IF Elfsborg
۳
۰
Pafos FC
Finished
۲۰:۳۰
TS Wisla Krakow
۲
۰
KF Llapi Podujeve
Finished
۲۲:۰۰
MFK Ruzomberok
۵
۲
Tobol Kostanay
Finished
۲۰:۳۰
PFC Botev Plovdiv 1912
۲
۱
NK Maribor
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
Internacional RS
۱
۲
EC Juventude
Finished
۰۱:۳۰
Canada
Championship
Pacific FC
۰
۱
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۵:۳۰
Forge FC
۲
۱
Toronto FC
Finished
۰۲:۳۰
Europe
UEFA Europa Conference League Qualification
Shelbourne FC
۲
۱
St. Josephs FC
Finished
۲۲:۱۵
Valur Reykjavik
۲
۲
KS Vllaznia Shkoder
Finished
۲۲:۳۰
KF Partizani Tirana
۱
۱
Marsaxlokk
Finished
۲۱:۳۰
FCB Magpies
۲
۰
Derry City
Finished
۱۹:۳۰
FK Aktobe
۰
۱
FK Sarajevo
Finished
۱۸:۳۰
Stjarnan
۲
۰
Linfield FC
Finished
۲۲:۳۰
Torpedo Belaz Zhodino
۲
۴
FC Milsami Orhei
Finished
۲۰:۳۰
Fiorita
۰
۱
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۲۲:۱۵
FC Noah Artsakh
۲
۰
FK Shkendija 79
Finished
۱۹:۳۰
FK Mornar Bar
۲
۱
Dinamo Tbilisi
Finished
۲۲:۱۵
Caernarfon Town FC
۲
۰
Crusaders FC
Finished
۲۱:۰۰
UNA Strassen
۰
۰
KuPS Kuopio
Finished
۲۰:۳۰
FK Liepaja
۱
۱
Víkingur Gota
Finished
۱۸:۳۰
Siauliai FA
۰
۲
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۸:۳۰
FC Malisheva
۱
۰
FK Buducnost Podgorica
Finished
۱۸:۳۰
FC Torpedo Kutaisi
۱
۱
KF Tirana
Finished
۲۰:۳۰
Atletic Club d'Escaldes
۰
۱
F91 Dudelange
Finished
۲۰:۰۰
Bala Town
۱
۲
Paide Linnameeskond
Finished
۲۱:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
۱
۲
FK Zalgiris Vilnius
Finished
۲۰:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۳
۲
Breidablik Kopavogur
Finished
۲۲:۰۰
JK Tallinna Kalev
۱
۲
FC Urartu Banants Yerevan
Finished
۲۰:۰۰
NK Bravo
۰
۱
Connah's Quay Nomads
Finished
۱۹:۳۰
Floriana FC
۳
۱
SP Tre Penne
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Serie A
Vasco da Gama RJ
۲
۰
Corinthians Paulista
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Paranaense
۱
۳
EC Bahia
Finished
۰۱:۳۰
Gremio Porto Alegrense RS
۰
۲
Cruzeiro MG
Finished
۰۱:۰۰
Egypt
Premier League
Talaea El Gaish
۱
۲
El Zamalek
Finished
۲۱:۳۰
Al Moqawloon Al Arab
۱
۲
Future FC
Finished
۲۱:۳۰
United States
USA US Open Cup
Los Angeles FC
۳
۱
New Mexico United
Finished
۰۶:۳۰
Sporting Kansas City
۰
۰
FC Dallas
Finished
۰۴:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Skeid 2
۴
۳
Frigg
Finished
۲۰:۰۰
Ecuador
Serie B
Indepiendente Juniors
۱
۱
Cuniburo
Finished
۲۳:۳۰
Manta FC
۲
۲
Guayaquil City
Finished
۲۳:۳۰
India
Calcutta Premier Division
Peerless
۱
۲
NBP Rainbow AC
Finished
۱۳:۰۰
Railway FC
۳
۱
George Telegraph FC
Finished
۱۳:۰۰
Bhutan
Premier League
Tensung FC
۲
۲
Royal Thimphu College
Finished
۱۳:۳۰
United States
USL League Two
St Croix SC
۱
۲
Thunder Bay Chill
Finished
۰۳:۳۰
Union Macomb
۳
۱
Flint City Bucks
Finished
۰۱:۳۰
Blue Goose SC
۲
۳
Louisiana Krewe FC
Finished
۰۳:۳۰
Philadelphia Lone Star FC
۲
۳
LVU Rush
Finished
۰۲:۳۰
River Light FC
۳
۱
Chicago Dutch Lions
Finished
۰۳:۳۰
Little Rock Rangers
۲
۱
Mississippi Brilla
Finished
۰۳:۳۰
Tampa Bay United SC
۱
۳
St. Petersburg FC
Finished
۰۱:۳۰
St Charles FC
-
-
Sueno FC
Finished
۰۳:۳۰
Charlotte Eagles
۴
۲
Charlotte Independence 2
Finished
۰۱:۳۰
Houston FC
۰
۱
AHFC Royals
Finished
۰۲:۴۵
Manhattan SC
۱
۱
Long Island Rough Riders
Finished
۰۳:۰۰
Ironbound SC
۱
۴
Westchester Flames
Finished
۰۳:۰۰
Patuxent Football Athletics
۱
۲
Lionsbridge FC
Finished
۰۲:۳۰
Dayton Dutch Lions
-
-
Fort Wayne FC
Finished
۰۲:۳۰
Virginia Marauders FC
۱
۶
Virginia Beach
Finished
۰۳:۰۰
Salt City SC
۵
۱
Colorado International SA
Finished
۰۵:۰۰
Seacoast United Phantoms
۴
۱
Pathfinder FC
Finished
۰۱:۳۰
Real Central New Jersey
۱
۶
Reading United AC
Cancelled
۰۳:۰۰
FC Olympia
۱
۱
Midlakes United
Finished
۰۵:۳۰
Vermont Green
-
-
Boston Bolts
Finished
۰۲:۳۰
Christos FC
۲
۲
Charlottesville Blues
Finished
۰۱:۳۰
Toledo Villa FC
۳
۱
FC Buffalo
Finished
۰۲:۳۰
Hudson Valley Hammers
۲
۲
FC Motown II
Finished
۰۲:۳۰
Philadelphia Lone Star FC
۲
۳
Lehigh Valley United Sonic
Cancelled
۰۲:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Excursionistas
۱
۱
Sportivo Italiano
Finished
۰۱:۳۰
San Martin De Burzaco
۰
۱
Flandria
Finished
۰۲:۳۰
World
Friendly Club Matches
Chester FC
۰
۳
Stoke City FC
Finished
۲۲:۱۵
Kolding IF
۱
۱
CD Mafra
Finished
۱۴:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
۰
۱
FK TSC Backa Topola
Finished
۱۹:۰۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۰
۱
Beitar Jerusalem
Finished
۱۰:۰۰
Spelle-Venhaus
۳
۱
SC Preussen Munster II
Finished
۲۰:۳۰
SV 1916 Sandhausen
۴
۱
FC Astoria Walldorf
Finished
۱۹:۳۰
SC Kitzbuhel
۰
۷
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۹:۳۰
UFC SV Hallwang
۲
۵
SV Kuchl
Finished
۲۰:۳۰
SV Todesfelde
۲
۰
FC Suderelbe
Finished
۲۱:۰۰
Turkspor Dortmund 2000
۸
۱
Concordia Wiemelhausen
Finished
۲۰:۳۰
FK Novi Pazar
۲
۰
OFK Petrovac
Finished
۲۱:۰۰
FK Novi Pazar
۰
۰
FK Bokelj Kotor
Finished
۲۱:۰۰
TSV Kornburg
۵
۰
SV Buckenhofen
Finished
۲۱:۰۰
Club Xelaju
۴
۰
C.D. FAS
Finished
۰۵:۳۰
FSV Spandauer Kickers
۱
۱
SC Staaken
Finished
۲۱:۰۰
AD Municipal Liberia
۴
۲
Escorpiones de Belen
Finished
۱۸:۳۰
MOL Fehervar FC
۵
۲
Hebar 1918 Pazardzhik
inprogress
۱۹:۰۰
LASK Linz
۳
۲
Galatasaray SK
Finished
۲۱:۰۰
FK Bokelj Kotor
۱
۱
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۸:۰۰
Ayr United
۰
۰
Kilmarnock
Finished
۲۲:۱۵
FC Ural Yekaterinburg
۱
۰
PFK Qizilqum Zarafshon
Finished
۱۷:۳۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
۳
۱
Hapoel Kfar-Saba
Finished
۱۸:۳۰
Shakhtyor Soligorsk
۱
۴
Olmaliq OKMK
inprogress
۱۸:۳۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۲
۱
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۹:۰۰
Iceland
2. Deild
Aegir
۱
۲
Reynir Sandgerdi
Finished
۲۲:۴۵
Iceland
1. Deild
Keflavik
۲
۱
IF Grotta
Finished
۲۲:۴۵
Throttur Reykjavik
۲
۱
IBV Vestmannaeyjar
Finished
۲۱:۳۰
Leiknir Reykjavik
۰
۱
Fjolnir Reykjavik
Finished
۲۲:۴۵
South America
Copa America Knockout Stage
Uruguay
۰
۱
Colombia
Finished
۰۳:۳۰
Iceland
Besta deild karla
Fram Reykjavik
۱
۰
KR Reykjavik
Finished
۲۲:۴۵
Paraguay
Copa Paraguay
Club Olimpia De Ita
۰
۱
Club General Martin Ledesma
Finished
۲۳:۴۵
24 de Setiembre
۱
۰
12 de Junio de Villa Hayes
Finished
۲۱:۳۰
Myanmar
National League
Shan United FC
۲
۱
Dagon Star United
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL ACT Women
Canberra Croatia (W)
۱
۲
Gungahlin United (W)
Finished
۱۲:۳۰
Iceland
5. Deild
Midas
۵
۲
Skautafelag Reykjavikur
Finished
۲۳:۳۰
Hafnir
۴
۲
Lettir
Finished
۲۳:۳۰
KFR Hvolsvoellur
۳
۳
Smari
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Desportivo Ferroviaria
۱
۱
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۰۱:۳۰
Kyrgyzstan
Premier League
FC Talant
۰
۲
FK Dordoi Bishkek
Finished
۱۶:۰۰
Norway
3. Division avd. 2
Sola
۷
۲
Vigor
Finished
۲۰:۳۰
World
Friendly International Matches U23
France U23
۷
۰
Dominican Republic U23
Finished
۲۲:۴۵
Brazil
Brazil Cup U20
Fast Clube U20
۱
۰
Sao Raimundo AM U20
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Goiano 2
Gremio Anapolis
۱
۲
Centro Oeste Go
Finished
۰۱:۳۰
Venezuela
Copa Venezuela
Rayo Zuliano
۲
۱
CS Maritimo de La Guaira
Finished
۲۳:۰۰
Uruguay
Segunda Division
Colon FC
۱
۰
CSyD Cooper
Finished
۱۶:۱۵
Albion FC
۱
۲
Tacuarembo
Finished
۲۱:۰۰
La Luz
۱
۰
Uruguay Montevideo
Finished
۰۰:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko A
FC Futura
۰
۱
FC Kiffen
Finished
۱۹:۰۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Temperley Reserves
۰
۰
CA San Miguel Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Talleres Remedios Reserves
۰
۲
CA Atlanta Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Deportivo Espanol Reserves
۱
۱
Lujan Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Argentino de Rosario Reserves
۱
۲
Berazategui Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Puerto Nuevo Reserves
۱
۱
CA Ituzaingo Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo Muniz Reserves
۱
۵
Defensores de Cambaceres Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Argentino Quilmes Reserves
۶
۱
CA Fenix Pilar Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Real Pilar Reserves
۲
۱
Deportivo Paraguayo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Nueva Chicago Reserves
۲
۱
Arsenal de Sarandi Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Tristan Suarez Reserves
۳
۱
Atletico Camioneros Reserves
Finished
۱۹:۳۰
General Lamadrid Reserves
۰
۳
Leandro N. Alem Reserves
Finished
۱۸:۳۰
All Boys Reserves
۰
۲
Agropecuario Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA Atlas Reserves
۰
۳
JJ Urquiza Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA Claypole Reserves
۱
۰
CA Lugano Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Almirante Brown Reserves
۲
۳
Quilmes Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA Brown de Adrogue Reserves
۳
۱
Defensores Unidos Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
Serie D
Gremio Esportivo Brasil RS
۴
۰
Avenida
Finished
۰۲:۳۰
Cianorte PR
۱
۲
EC Novo Hamburgo
Finished
۰۲:۳۰
Iceland
4. Deild
Arborg
۳
۱
Hamar Hveragerdi
Finished
۲۳:۳۰
Ymir
۷
۰
Kria
Finished
۲۲:۴۵
World
Friendly International Matches Women
Tunisia (W)
۰
۵
Tanzania (W)
Finished
۱۹:۳۰
Liechtenstein (W)
۱
۱
Namibia (W)
Finished
۱۹:۳۰
Lebanon
Lebanon Cup
Al Ahed
۱
۲
Al Ansar Beirut
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Landespokal
Kareth Lappersdorf
۱
۳
SV Fortuna Regensburg
Finished
۲۰:۳۰
Latvia
3. Liga
Riga United FC
۳
۲
FK RSU
Finished
۲۱:۳۰
Argentina
Regional League
Centro Norte Argentino
۳
۱
Don Orione
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Brasileiro U20
Atletico Mineiro U20
۲
۲
Sao Paulo FC U20
Finished
۲۱:۳۰
United States
National Premier Soccer League
Naples United FC
۰
۲
Jacksonville Armada U23
Finished
۰۲:۳۰
Alexandria Reds
۲
۰
Virginia Dream FC
Finished
۰۲:۳۰
Hartford City
۲
۲
New Jersey United AC
Finished
۰۲:۳۰
Kansas City Sol
۱
۵
Des Moines United FC
Finished
۰۲:۳۰
Finland
Ykkosliiga
Mikkelin Palloilijat MP
۲
۶
KäPa/PuLe
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Copa Paulista
Mirassol FC B
۲
۲
Gremio Prudente
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Mineiro 2
URT MG
۲
۳
Betim FC
Finished
۰۲:۳۰
Uruguay
Reserve League
Liverpool Montevideo Reserves
۱
۰
Montevideo City Torque Reserve
Finished
۲۱:۳۰
Kazakhstan
1. Division
FC Okzhetpes
۳
۰
Kairat Zhastar
Cancelled
۱۵:۳۰
Yassy Turkistan
۱
۱
Ulytau
Finished
۱۵:۳۰
SD Family
۶
۱
FK Arys
Finished
۱۵:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
SG Essen (W)
۵
۱
PSV Eindhoven (W)
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Paraibano U20
Sao Paulo Crystal U20
۱
۳
Serra Branca U20
Finished
۲۲:۳۰
Treze U20
۳
۲
Femar U20
Finished
۱۶:۳۰
Nicaragua
Nicaragua Cup
Diriangen FC
۳
۰
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Cearense U20
Atletico Cearense U20
۱
۳
Ceara U20
Finished
۲۱:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
NWS Spirit FC U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۲
۱
FNSW Institute (W)
Finished
۱۳:۰۰
Norway
3. Division avd. 1
Ardal
۲
۱
Fana IL Nesttun
Finished
۱۹:۳۰